בניית אתרים:

נעים להכיר, נעמה שינדלר, בונה אתרי אינטרנט רספונסיביים (המגיבים טוב לכל מכשיר ממנו גולשים ולכל מסך), בעלת ניסיון בתחום מאז שנת 2001. לאורך השנים אפיינתי ובניתי אתרים לעסקים רבים כולל משווקים, מטפלים, רואי חשבון, אדריכלים ועוד. הליך בניית אתר מתחיל מאפיון הכולל את הבנת העסק ומיהם לקוחותיו. לאחר האפיון מתחילה הבנייה שכוללת התייחסות לכל הפרטים הקטנים והגדולים, הצבעוניות, הלוגו והבקשות של בעל העסק. חיבור הפרטים הקטנים והגדולים מעניקים לכל עסק אתר ייחודי המתאים לו ולקוחותיו.

Magento

עם תמיכת גב של חברת איביי, גאוות פיתוח ישראלית וכלים חדשניים לניהול אתר, פלטפורמת מג'נטו היא פלטפורמת אינטרנט שצוברת תאוצה משנה לשנה. המערכת היעילה של מג'נטו מאפשרת לנו לעצב ולפתח חנויות וירטואליות איכותיות, עם שפע של אפליקציות ויישומים שנכנסים אל האתר והופכים אותו לדינמי ומושך יותר. מג'נטו כבר סחפה מאות אלפי בעלי אתרים שנעזרים בה כדי לקדם מסחר אונליין, וזו רק ההתחלה.

WordPress

קבלו עובדה פשוטה ויבשה: יותר מ-65% מהאתרים שנבנו בחמש השנים האחרונות בעולם מתבססים על מערכת הקסם שנקראת WordPress/מערכת התוכן האהובה כל כך מספקת לנו את הדרך הקלה לעדכן את האתר, להוסיף בו אפליקציות ותכנים ייחודיים ולערוך אותו בצורה המקצועית ביותר. ב-StudioShin אני מספקת שירותי בניית אתרים בוורדפרס עבור חברות, מותגים ועסקים שרוצים לנהל את התוכן שלהם בצורה האפקטיבית ביותר כיום.

יוצרים אתר מותאם. לעסק שלך.