קידום אתרים:

כל הקשה על צמד מילים בגוגל, מ"מדביר בחיפה" ועד ל"דילים לחופשה משפחתית בצפון" מובילים אותנו לעשרות, מאות ואלפי אתרי אינטרנט שונים שכל אחד יכול לספק לנו מידע או להציע לנו שירות שאנחנו מחפשים. אם אתה בעל אתר שרוצה להיות שם, בתוך רשימת התוצאות הארוכה הזו שגוגל מנפיק לכל גולש ולהיות ממוקם במקום שבו יראו אותך כמה שיותר גולשים, אתה צריך לעבוד קשה. כלומר – לקדם את האתר שלך על ידי חברת קידום מקצועית או באופן עצמאי.

mac-459196_640

קידום אתרים – תהליך שלא נגמר בפעולה אחת

חשוב לדעת שקידום אתרים הוא מלאכה ארוכת טווח. כדי להשיג תוצאות טובות לאורך זמן ולשמור על האתר במקום גבוה ברשימת התוצאות של גוגל אנחנו צריכים לעבוד. אנחנו צריכים ליצור כל הזמן הזדמנויות חדשות – קישורים לאתר, חיבורים, תוכן איכותי ומקורי שמועלה לאתר באופן קבוע, תמונות מצויינות וחידושים. כדי להנות מקידום אפקטיבי לאורך זמן ומתוצאות שנראות ומורגשות בשטח, שהרי כל גולש הוא בעצם לקוח פוטנציאלי, כדאי להיעזר בשירותי קידום אתרים איכותיים ומקצועיים. בסטודיו שלי אני מלווה לקוחות בעלי אתרים משלב אפיון ותכנון האתר ועד לשלבי הקידום שלו ברשת. אני לומדת להכיר את הלקוח, הדרישות והצרכים שלו ויוצרת עבורו אתר שאפשר לעבוד איתו, לקדם ולעדכן באופן קבוע. מינה, אפקטיבית וחכמה שפועלת בשבילך.

  • יצירת אפיון ממוקד ונכון לכל לקוח ולכל אתר – המתבסס על מחקר שוק
  • עיצוב אתר בוורדפרס ובנייתו מא' ועד ת'
  • קידום האתר דרך כל הפלטפורמות הרלוונטיות
  • תמיכה, מעקב וליווי מקצועי באופן קבוע.
seo-758264_640

ממה מורכב קידום אתרים?

תהליך של קידום אתרים מתחיל כאמור כבר בשלב בניית האתר. האתר חייב להיות מותאם לסטנדרטים שדורשת חברת גוגל – קוד פתוח וגמיש שיאפשר שינויים באתר, מערכת תוכן איכותית וקלה לתפעול, עדכון קבוע של האתר, עיצוב רספונסיבי והכרות עם שוק הגולשים הרלוונטי לאתר. אחרי כל הפעולות החשובות הללו מצטרפות גם מילות המפתח, שמשמשות בסיס לתכנים איכותיים שיעזרו בקידום האורגני של האתר במנוע החיפוש של גוגל. בהמשך נוצרים קישורים עם אתרים העוסקים בנושאים משיקים לאתר שלך או מול אתרים מלווים כמו בלוגים, פורומים וכו'. לבסוף מצטרפות לחגיגה הרשתות החברתיות בהן ניתן ליצור קידום אתרים ממומן או אורגני, באמצעות מודעות פרסום, קבוצות, עמודים רשמיים וכדומה.

search-engine-optimization-586422_1920

קידום אתרים מא' ועד ת'

ב-StudioShin מחכה לך חבילת שירותים שכולה קידום האתר והעסק. בניית אתר משלב האפיון, דרך העיצוב ועד לעלייתו לרשת, קידום אורגני וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל וברשתות החברתיות, חיבור וקידום פייסבוק, עיצוב דפי נחיתה ועוד מגוון רחב של פעולות שכולן נועדו לקידום האתר שלך.

קידום אתרים עם StudioShin – אתר ייחודי לכל לקוח ולקוח

מאדריכלים ועד רואי חשבון, ממטפלים ועד לבעלי עסקים שיווקיים – הניסיון שלי בבניית אתרים בוורדפרס ובכל הפלטפורמות הנוספות שמובילות כיום את תחום האינטרנט הולך רחוק.

אני מציעה:

  • יצירת אפיון ממוקד ונכון לכל לקוח ולכל אתר – המתבסס על מחקר שוק
  • עיצוב אתר בוורדפרס ובנייתו מא' ועד ת'
  • קידום האתר דרך כל הפלטפורמות הרלוונטיות
  • תמיכה, מעקב וליווי מקצועי באופן קבוע.

יוצרים אתר מותאם. לעסק שלך.