בניית עמוד נחיתה:

כתוב דפי נחיתה – כולנו מכירים אותם, מכירים דרכם, נכנסים ומגלים עולמות של שירותים, מוצרים ואפשרויות. זה הקסם שלהם ולכן חברות ועסקים רבים כל כך נעזרים בהם באופן קבוע כדי ליצור תנועת גולשים ועניין. יש הטוענים שלא תמיד צריך אתר אינטרנט מושקע כדי להצליח להציג לגולשים את השירות או המוצר, דף נחיתה יעיל וקולע יבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר. אני מאמינה ששילוב נכון בין דפי נחיתה ואתרי אינטרנט יכול לייצר תנועה קבועה של גולשים ולהביא אותם לבצע פעולה – מקניית המוצר ועד יצירת קשר. את הכותרת כאן

blue devices top view creative website builder 3d rendering.

אין לכם אתר? כדאי להתחיל מדף נחיתה!

בניית אתר אינטרנט הוא תהליך שיכול להימשך לא מעט זמן, בעיקר בגלל הצורך להבין את הדרישות והצרכים של קהל היעד ולמקד את האתר בו. עד שהאתר החדש יהיה באוויר אפשר להיעזר בדפי נחיתה שיקדמו את הקמפיינים השיווקיים, המוצרים החדשים או כל שירות ומוצר אחרים שאתם רוצים להכיר לקהל הגולשים. דפי נחיתה מהווים אמצעי שיווקי זול, יעיל מאד, שאפשר לבנות בקלות בתהליך עבודה קצר – כך שהאפקט שלהם הוא כמעט מיידי. לאחר בניית אתר אינטרנט אפשר לקשר בין דפי נחיתה ובין האתר בקלות ולהפוך את האינטרנט לכלי שיווקי גדול אפילו עוד יותר.

Hand pressing Landing Page on blurred cityscape background

איך בונים דף נחיתה מושלם?

מצד אחד דף נחיתה הוא כלי יעיל להביא גולשים אל האתר או לבצע פעולה של קנייה או יצירת קשר. מצד שני אנחנו צריכים לחשוב כמו הגולש – הלקוח הפוטנציאלי ולהבין שדף נחיתה חייב להיות קצר, קולע ויעיל.

blue devices top view creative website builder 3d rendering.

ב-StudioShin יוצרים דפי נחיתה אפקטיביים בארבעה צעדים חשובים.

עיצוב מושך לעין – כמעצבת אני שמה דגש רב על עיצוב מקצועי, מדוייק לדרישות וצרכי הלקוח ומתאים לקהל היעד שלך. אם מדובר במוצר לצעירים למשל, נחשוב על עיצוב שמדבר בשפה צעירה. אם מדובר בשירות לאימהות, נגבש תוכנית עיצוב שתהיה מתאימה ותמשוך את העין של קהל היעד האימהי וכך הלאה. העיצוב צריך לכלול צבעים נעימים לעין, תמונות איכותיות שמתאימות למסר ובחירת גופנים ואלמנטים עיצוביים מתאימים. יצירת פורמט קצר וקולע – אף גולש לא רוצה להסתבך עם מלל רב, אינספור פרטים ומסרים ולראות בלגן בעיניים. דף נחיתה צריך להיות קצר וקולע. במסגרת העבודה שלי מול הלקוח אנחנו מגבשים רעיון ואפיון לדף הנחיתה ויוצרים דף שיוביל ליצירת קשר מהירה. מה הלקוח שלך מרוויח? דף נחיתה טוב ואפקטיבי צריך לכלול בקצרה את כל היתרונות של המוצר או השירות שאתה מציע. או בקיצור – מה הלקוח עומד להרוויח כשילחץ על כפתור "צור קשר". הובלת הגולש לפעולה – העיצוב, המלל והפונקציונליות אמורים להוביל את הגולש לפעולה כלשהי. אנחנו ממקדים את דף הנחיתה כך שהמסר יהיה מהיר ויהיה קל להשאיר פרטים או להיכנס לאתר לראות מה מסתתר מאחורי המוצר/השירות. עיצוב דפי נחיתה יעילים, אפקטיבים ואסתטיים שמשרתים את המטרה ויוצרים הנעה לפעולה – זו השורה התחתונה שלנו.

בניית אתר בוורדפרס עם StudioShin – אתר ייחודי לכל לקוח ולקוח

מאדריכלים ועד רואי חשבון, ממטפלים ועד לבעלי עסקים שיווקיים – הניסיון שלי בבניית אתרים בוורדפרס ובכל הפלטפורמות הנוספות שמובילות כיום את תחום האינטרנט הולך רחוק.

אני מציעה:

  • יצירת אפיון ממוקד ונכון לכל לקוח ולכל אתר – המתבסס על מחקר שוק
  • עיצוב אתר בוורדפרס ובנייתו מא' ועד ת'
  • קידום האתר דרך כל הפלטפורמות הרלוונטיות
  • תמיכה, מעקב וליווי מקצועי באופן קבוע.

יוצרים אתר מותאם. לעסק שלך.