בניית עמוד בפייסבוק:

כתוב את הכותרת כאןהרשתות החברתיות הן כבר מזמן המקום בו הכל קורה. אנחנו מתעדים כל צעד ומעלים לכל הרשתות, מכירים מוצרים ושירותים חדשים דרך פייסבוק או אינסטגרם, משיגים עבודה דרך לינקדאין ומדווחים בקצרה על מעללינו דרך טוויטר.

Aachen, Germany - July 11, 2019: Libra and 27 membership organizations logos on tablet pc. Libra is a proposed permissioned blockchain virtual currency by social media conglomerate Facebook

למה כדאי להשקיע בפרסום בפייסבוק?

זו אחת השאלות שבעלי עסקים רבים שואלים את עצמם. גם אתר, גם דפי נחיתה, גם קידום בגוגל וגם פייסבוק – מדובר בעבודה יומיומית קשה ללא הפסקה. עבודה שהיא לגמרי משתלמת. פייסבוק הוא כאמור המקום שבו הכל קורה – מקום שבו אנשים יכולים לשלוח את לחמך לחברים שלהם שיכירו וישלחו לחברים שלהם וכך הלאה. השירותים השונים שפייסבוק מציעה לבעלי אתרים ובעלי עסקים בכלל הם רבים – מפרסום ממומן שאפשר למקד לפי קהל יעד מתאים ועד לניהול עמודים וקבוצות שמביאים עוד חשיפה לשירות, למוצרים וגם לאתר. הפרסום בפייסבוק הוא אמצעי לא יקר להעביר את המסר השיווקי שלכם. עלות של פרסום ממומן יכולה להגיע למאות דולרים אך גם להתמקד בכמה עשרות דולרים בודדים, בהתאם לתקציב שלכם. בנוסף, יש בפייסבוק שפע של אפשרויות חינמיות לקידום האתר שלכם – מפתיחת קבוצת חברים ועד לניהול דף רשמי פעיל. יותר מהכל, פייסבוק הוא המקום שבו כולם רואים אותך – וזה היתרון הכי גדול של הפלטפורמה הזו. אמינה, אפקטיבית וחכמה שפועלת בשבילך.

Kharkiv, Ukraine - 14 August, 2018: Icon Facebook on the blue background of smartphone

כל היתרונות בפלטפורמה אחת – נוחה לתפעול

במסגרת הפעילות שלי ב-StudioShin אני מלווה את הלקוחות שלי בתוך נבכי הרשת החברתית הגדולה בעולם. אני בונה אתרי אינטרנט שמתכתבים עם פייסבוק ועם הרשתות החברתיות האחרות דרך אופטימיזציה ועיצוב מדוייקים. אני מקדמת את האתרים בפייסבוק בכל הפלטפורמות האפשרויות ואני מעצבת תדמית ויזואלית שתהיה מזוהה בכל מקום – באתר, ברשת החברתית ובכל זירה אינטרנטית אחרת. מתחילים באפיון: מתחילים באפיון של האתר ושל הצרכים שלו תוך מחשבה גם על קידום בפייסבוק ממשיכים בעיצוב: צבעוני, מדוייק, מחושב, מתאים לכל לקוח ולדרישותיו מסיימים בהעלאת אתר: מעודכן, דינמי, רספונסיבי ומקושר לפייסבוק מקנחים בקידום האתר בפייסבוק ובשאר הפלטפורמות: שימוש בכל האפשרויות שפייסבוק מציעה. פרסום וקידום אתר דרך פייסבוק הוא תהליך טבעי עבור עסקים וחברות שרוצים שהמוצר שלהן יהיה מוכר לאלפים, עשרות אלפים ומאות אלפים של גולשים. ב-StudioShin אני מלווה אותך צעד אחר צעד בדרך להשגת החשיפה הגדולה ביותר.

Depositphotos_151403852_s-2019 (1)

למה כדאי להשקיע בפרסום בפייסבוק?

ב-StudioShin אני מציעה את כל מה שצריך כדי לנהל קמפיין מוצלח של קידום אתר בפייסבוק – מעיצוב של עמודים, דפי נחיתה ומודעות פרסום ממומן ועד לניהול התוכן וקידום בפועל. יחד עם שירותי בניית אתרי אינטרנט בכל הפלטפורמות, עיצוב אתרים ועיצוב דפי נחיתה – מדובר בחבילה שתיצור עניין סביב העסק שלך כאן ועכשיו, במקומות הכי חמים ברשת.

בניית אתר בוורדפרס עם StudioShin – אתר ייחודי לכל לקוח ולקוח

מאדריכלים ועד רואי חשבון, ממטפלים ועד לבעלי עסקים שיווקיים – הניסיון שלי בבניית אתרים בוורדפרס ובכל הפלטפורמות הנוספות שמובילות כיום את תחום האינטרנט הולך רחוק.

אני מציעה:

  • יצירת אפיון ממוקד ונכון לכל לקוח ולכל אתר – המתבסס על מחקר שוק
  • עיצוב אתר בוורדפרס ובנייתו מא' ועד ת'
  • קידום האתר דרך כל הפלטפורמות הרלוונטיות
  • תמיכה, מעקב וליווי מקצועי באופן קבוע.

יוצרים אתר מותאם. לעסק שלך.