בניית אתר בוורדפרס:

קבלו עובדה פשוטה ויבשה: יותר מ-65% מהאתרים שנבנו בחמש השנים האחרונות בעולם מתבססים על מערכת הקסם שנקראת WordPress .

מערכת התוכן האהובה כל כך מספקת לנו את הדרך הקלה לעדכן את האתר, להוסיף בו אפליקציות ותכנים ייחודיים ולערוך אותו בצורה המקצועית ביותר.

ב-StudioShin אני מספקת שירותי בניית אתרים בוורדפרס עבור חברות, מותגים ועסקים שרוצים לנהל את התוכן שלהם בצורה האפקטיבית ביותר כיום.

pwordpress1

עוד לא מכירים את וורדפרס? הנה כמה דברים שאתם חייבים לדעת!

וורדפרס היא הקרקע המוצקה והיעילה ביותר כיום בתחום בניית אתרים וקידומם. הפלטפורמה הפשוטה הזו מספקת אינספור אפשרויות עיצוביות, מערכת ניהול תוכן טובה מאד, גמישות ויכולת התאמה לכל אחד לפי הצרכים שלו ושפע של אפליקציות ויישומים שתומכים באתר ויוצרים בו סביבה עשירה לפיתוח ולקידום. זוהי מערכת שמדברת בשפה של Google ולכן מאפשרת לקדם את התכנים באתר בצורה קלה. היא מחוברת לרשתות החברתיות, מאפשרת לנו גמישות גרפית ועיצובית ומעניקה תמיכה טובה ויכולת מעקב אחר הנתונים. השורה התחתונה: WordPress היא מערכת תוכן אמינה, אפקטיבית וחכמה שפועלת בשבילך.

pwordpress2

כל היתרונות בפלטפורמה אחת – נוחה לתפעול

וורדפרס היא מערכת אמינה מאד שמשרתת בעלי אתרים בצורה יעילה, גם את מי שלא יכול להשקיע ימים כלילות בעבודה על האתר. המנגנון כולל אינספור אפליקציות ויישומים שיכולים לשדרג את האתר שלכם. מחיבור לרשתות החברתיות בקלות ועד לעריכת תמונות, החדרת סרטונים, ניהול סטטיסטיקה של כניסות לאתר, פילוח ובדיקת מילות מפתח ועוד. מתכנתים, מעצבי אתרים וספקי תוכן כאחד נעזרים בפלטפורמה המוצלחת של WordPress כדי לספק תהליך מהיר של בניית אתר. בהמשך, המערכת מאפשרת לבצע שינויים בקלות, לשדרג את האתר, להוסיף לו יישומים וחידושים וכמובן, לעדכן תוכן באופן קבוע.

pwordpress3

בניית אתרים בוורדפרס – כך אנחנו עושים את זה

כל אתר שנבנה, מעוצב ומקודם ב-StudioShin מתחיל ברעיון משותף. אנחנו מתחילים מאפיון שכולל מחקר על העסק, בניית פרופיל ללקוחות והגדרת קהל היעד. אנחנו ממשיכים ומיישמים את האפיון שלב אחר שלב ובונים את האתר תוך התייחסות לפרטים הקטנים והגדולים. אנחנו בודקים שהעיצוב, הלוגו, האפליקציות והיישומים בתוך האתר מתחברים זה לזה ויוצרים אתר איכותי שאמור למלא את הציפיות והדרישות של הלקוח וכמובן – לייצר תנועת גולשים אפקטיבית.

בניית אתר בוורדפרס עם StudioShin – אתר ייחודי לכל לקוח ולקוח

מאדריכלים ועד רואי חשבון, ממטפלים ועד לבעלי עסקים שיווקיים – הניסיון שלי בבניית אתרים בוורדפרס ובכל הפלטפורמות הנוספות שמובילות כיום את תחום האינטרנט הולך רחוק.

אני מציעה:

  • יצירת אפיון ממוקד ונכון לכל לקוח ולכל אתר – המתבסס על מחקר שוק
  • עיצוב אתר בוורדפרס ובנייתו מא' ועד ת'
  • קידום האתר דרך כל הפלטפורמות הרלוונטיות
  • תמיכה, מעקב וליווי מקצועי באופן קבוע.

יוצרים אתר מותאם. לעסק שלך.