בניית אתר במג'נטו:

אתרים במג'נטו

עם תמיכת גב של חברת איביי, גאוות פיתוח ישראלית וכלים חדשניים לניהול אתר, פלטפורמת מג'נטו היא פלטפורמת אינטרנט שצוברת תאוצה משנה לשנה. המערכת היעילה של מג'נטו מאפשרת לנו לעצב ולפתח חנויות וירטואליות איכותיות, עם שפע של אפליקציות ויישומים שנכנסים אל האתר והופכים אותו לדינמי ומושך יותר. מג'נטו כבר סחפה מאות אלפי בעלי אתרים שנעזרים בה כדי לקדם מסחר אונליין, וזו רק ההתחלה.

ב-StudioShin אני מציעה ללקוחותיי פיתוח של אתרים במג'נטו הממוקדים בצרכי הלקוח. אני מספקת שירותי בניית חנויות מקוונות איכותיות, יעילות ומעוצבות בתהליך מהיר, יעיל ואישי. בו עיצוב, תוכן ומבנה אפקטיבי באים לידי ביטוי.

dreamstime_xs_43827505

למה דווקא בניית אתר במג'נטו?

מג'נטו היא מערכת שנחשבת כיום לאחת האמינות בעולם. היא תומכת בתהליכים שעוברים על כל עסק שמוכר מוצרים או שירותים דרך האינטרנט. היתרון העיקרי שלה הוא היכולת לשלוט בכל המנגנונים והיישומים באופן פרטני, בזכות העובדה שהיא בנויה בקוד פתוח. המשמעות במילים שלנו היא שאפשר לעשות איתה כמעט הכל, היא גמישה וכל אחד יכול להתאים אותה לצרכיו. התוצאה היא אתר דינמי ויעיל לכל מטרה. לכל אתר יש את הצרכים שלו. כשאני בונה אתר במג'נטו אני חושבת על כל הדרישות של הלקוח, מה הוא צריך, מה אמור להופיע באתר. מג'נטו מספקת את האפשרויות בקלות, באמצעות מערכת של תוספים שבנויה מאלפי אפשרויות. אפשר ליצור רשימת קניות, להציע הטבות וקופונים, לפרסם את המוצרים באמצעות מערכת רב-מסר או לעשות את כל אלו ביחד. מינה, אפקטיבית וחכמה שפועלת בשבילך.

dreamstime_xs_76262201

חנות וירטואלית בניהול פרטני אבל זורם

מג'נטו מאפשרת לכם להקים חנות וירטואלית שבה תוכלו לנהל מערך מכירות מעולה. מערכת התוכן של מג'נטו מעניקה לכל מי שבונה אתר במסגרתה לנהל מכירות, להתחבר למערכות סליקה מאובטחות ומתוחכמות, להעניק ללקוחות חוויית קנייה יעילה ופשוטה ולעקוב אחר משלוחים, אחסון ועוד. כל הפונקציות הדרושות בניהול חנות וירטואלית נמצאות בתוך מערכת אחת שהפכה לאחת הבולטות בעולם ויצרה עניין בקרב חברות הטכנולוגיה הגדולות – וכולה פיתוח ישראלי.

dreamstime_xs_81152385

בניית אתר במג'נטו עם StudioShin – אתר מעוצב, נוח ומקודם

StudioShin הוא הבית החם לכל מה שקשור להקמה, עיצוב וקידום של אתרי אינטרנט. מאחורי הסטודיו ניצבת אני, נעמה שינדלר. בין הלקוחות של הסטודיו חברות שיווק ופרסום, מטפלים, אדריכלים ומעצבים ועוד ועוד. העבודה מתחילה באפיון של האתר. אני בודקת מול כל לקוח ולקוח את הצרכים, הדרישות והרצונות שלו, אנחנו מנהלים מחקר שוק שקובע מי קהל היעד של האתר. אנחנו ממשיכים בבניית האתר. בין אם מדובר בבניית אתרים במג'נטו או בכל מערכת תוכן בולטת אחרת, אנחנו יוצקים את כל ההגדרות והדרישות פנימה ויוצרים אתר פתוח, נוח לשימוש ומלא באפשרויות. אנחנו ממשיכים בעיצוב האתר. כמעצבת אני מנסה להביא לכל אתר אמירה שנכונה לו, עם צבעוניות, נגישות ודינמיות שיהפכו אותו לבולט בשטח ובתחומו. לבסוף, אנחנו יוצקים אל האתר תוכן ומקדמים אותו בכל הפלטפורמות הקיימות היום באינטרנט כדי שיזכה לתנועת הגולשים הרצויה

בניית אתר במגנטו עם StudioShin – אתר ייחודי לכל לקוח ולקוח

מאדריכלים ועד רואי חשבון, ממטפלים ועד לבעלי עסקים שיווקיים – הניסיון שלי בבניית אתרים בוורדפרס ובכל הפלטפורמות הנוספות שמובילות כיום את תחום האינטרנט הולך רחוק.

אני מציעה:

  • יצירת אפיון ממוקד ונכון לכל לקוח ולכל אתר – המתבסס על מחקר שוק
  • עיצוב אתר בוורדפרס ובנייתו מא' ועד ת'
  • קידום האתר דרך כל הפלטפורמות הרלוונטיות
  • תמיכה, מעקב וליווי מקצועי באופן קבוע.

יוצרים אתר מותאם. לעסק שלך.