אודות

Under Construction

aboutpic

 

אודות

נעים להכיר, נעמה שינדלר, בונה אתרי אינטרנט רספונסיביים (המגיבים טוב לכל מכשיר ממנו גולשים ולכל מסך), בעלת ניסיון בתחום מאז שנת 2001. לאורך השנים אפיינתי ובניתי אתרים לעסקים רבים כולל משווקים, מטפלים, רואי חשבון, אדריכלים ועוד. הליך בניית אתר מתחיל מאפיון הכולל את הבנת העסק ומיהם לקוחותיו. לאחר האפיון מתחילה הבנייה שכוללת התייחסות לכל הפרטים הקטנים והגדולים, הצבעוניות, הלוגו והבקשות של בעל העסק. חיבור הפרטים הקטנים והגדולים מעניקים לכל עסק אתר ייחודי המתאים לו ולקוחותיו.

למה לבנות את האתר יחד:

הכשרה וניסיון – הכשרה בפלטפורמות ושפות תכנות שונות וכן ניסיון רב באפיון ובניית אתרי אינטרנט (למעבר לתיק עבודות ניתן ללחוץ כאן). ניתן לשדרג אתרים קיימים על הפלטפורמות הקיימות או לשנות את הפלטפורמה במידת הצורך.

אפיון האתר – אפיון האתר הוא הליך חשוב בתחום בניית האתרים ועם זאת לא כל בונה אתר מבצע אותו. בתהליך האפיון אשמע מה יש לך לספר, מהו העסק שלך, מהם היתרונות והחוזקות שלך כדי שיתבטאו באתר.

אתר רספונסיבי – אתר רספונסיבי משמעותו אתר אשר מגיב היטב לכל פלטפורמה כך שיהיה קל למצוא אותך בכל מקום ומכל מכשיר גלישה (כן, גם באמצע נסיעה ברכבת). אתר זה מושך את הגולשים להישאר יותר זמן ומכאן גם ליצור איתך קשר.

קידום – המטרה שלך היא שימצאו אותך ברשת וכמוך רבים רוצים להימצא. לכן, האתר ייבנה על מערכת קלה לתפעול ולהזנת תכנים.

נראות – האתר שלך הוא חלק בלתי נפרד מהמיתוג שלך ולכן בתהליך הבנייה אתאים אותו לעסק שלך. בבנייה אתחשב בלוגו, בצבעים ובפרטים הקטנים והגדולים כדי שהגולשים יוכלו לקשר אותו לעסק שלך.

יוצרים אתר מותאם. לעסק שלך.